Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chcete vědět co kdo má za schopnosti??? Jestli jo tak tady se to dovíte tak čtěte:

PIPER:
Zmarazení času
Díky ní dokáže zmrazit jakéhokoliv člověka a až na vyjímky i démona či čaroděje, na dobré čarodějky tato schopnost nemá žádný vliv, takže se nemusí bát je používat ve společnosti sester. K použití jí stačí jen dát před sebe obě ruce a roztáhnout prsty od sebe. Z počátku Piper svojí schopnost plně neovládala, ale později se naučila nejen zmrazovat, ale i rozmrazovat objekty dle své vůle, takže zmražení/rozmražení nemusí zasáhnout úplně všechny. Schopnost není plně závislá na její vůli, při leknutí často nechtěně něco zmrazí, což se někdy hodí, ale občas se to stává také příčinou mnohých problémů…

Molekulární urychlování
Díky této schopnosti dokáže Piper urychlovat molekuly a tím nechat prakticky cokoliv nebo kohokoliv explodovat. Tato schopnost umožňuje zničit mnoho démonů a čarodějů i bez asistence zbylých sester, nicméně někteří mocní démoni jsou proti ní imuní nebo se po rozložení opět dokáží dát dohromady.

PHOEBE:
Předtuchy
Velmi důležitá schopnost, díky které dokáže vidět současnost, budoucnost či minulost, k uskutečnění vidění stačí jen dotknout se jakoukoliv částí těla určité věci- pokud se dostaví nějaké vidění, Phoebe je pak na chvíli mimo sebe- zavře oči a černobíle vidí nějaký výjev, často to bývá znamení že má dané osobě pomoci. Pokud drží určitou věc v rukách a soustředí se na ni, dokáže vidění i vyvolat.

Levitace
Levitace je aktivní silou, kterou si Phoebe vždy tak přála. I když se může zdát, že je celkem k ničemu, není to vůbec pravda- v kombinaci s bojovými uměními, které se Phoebe naučila je velmi mocnou zbraní a nejednou jí pomohla z velkých problémů (nebo ji do nich dostala:)

Empatie
Phoebina druhá pasivní schopnost, která jí ovšem spíš problémy způsobuje než jí s nimi pomáhá. Díky této schopnosti cítí Phoebe emoce druhých, ví, když před ní něco skrývají, ví kdy jsou naštvaní… zprvu byly těmito emocemi úplně zahlcena a chovala se podle nich- se svým přítelem se přestala chtít stýkat, protože vždy jejich setkání končilo sexem a dokonce rozpoutala i nějakou tu bitku. Ale posléze už se naučila alespoň trochu kontrolovat.

PAIGE:
Transportace
Přenášení je velmi dobrý způsob pro překonávání velkých vzdáleností a možnost dostat se do nepřístupných míst. Výhodou je, že se může provádět v jakékoliv poloze a může s sebou vzít i nějakou osobu či předmět. Paige je s touto schopností tak trochu vyjímka, nebo� ji mají jen světlonošové, kterým ona není- zdědila ji po svém otci Samovi.

Transport věcí Přitahování předmětů, je schopnost podobná telekinezi, ale na rozdíl od ní, předměty nelétají vzduchem, ale přenesou se přímo do Paiginých něžných ruček, efekt je stejný jako u normálního přenášení.

Léčení:
Stejně jako u Lea, jde o léčení zranění. Paige již léčila ve 4. sérii, ale jen s pomocí Lea. V 8. sérii už to zvládne sama, ale ne u každého. Dokáže jen vyléčit ty, které má ráda.

změna podoby: Stejná schopnost jakou má i Leo a ostatní světlonošové. Neboli, Paige dokáže změnit podobu aby jí nikdo nepoznal ;-)
PRUE:
Telekinéze
Hýbat předměty mùže celkem dvěma zpùsoby: 1. Pomocí očí- stačí jí zadívat se na určitý cíl a přimhouřit oči, poté už díky své vůli může s cílem libovolně pohybovat. 2. Pomocí rukou- o něco účinnější metoda, jak pohnout s předmětem nebo odmrštit osobu, stačí jen rukou vykonat pohyb na stranu na kterou chce, aby se cíl pohnul.  

astrální projekce
 Astrální projekce je velmi dobrá schopnost, díky které se Prue dokáže ocitnout na jiném místě a to i dosti vzdáleném nebo běžně nepřístupném, stačí si jen slně přát ocitnout se na onom místě, poté její tělo upadne do transu a na cílovém místě se objeví její astrální tělo, které ovšem nemá schopnost telekineze. 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paige

(Nika, 6. 8. 2007 19:21)

je moje nejoblíbenější čarodějnice a vše co sem se tu dočetla je pravda!!!Máš to tu moc hezký:-)

PIPER

(sara, 10. 3. 2007 10:27)

najlepsiu shopnost ma piper

zdarec

(domouš, 4. 2. 2007 20:16)

paige nemá schopnost změna podobi.

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:23)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:23)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:23)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:23)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:23)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

paige

(veronika matošková, 12. 1. 2007 13:22)

co je to paige za blbou schopnost to změna podpbi

Jen tak

(P. M., 23. 10. 2006 17:53)

Nemohli byste tam pridat treba i ostatni napr.leo chris,wyatt atd.?

Poznamka

(Romana, 3. 10. 2006 11:50)

Najlepšie schopnosti má Paige!!!

poznamocka

(Alexis, 24. 5. 2006 13:54)

Paige ma aj zmenu vyzoru ci daco take ale neviem ako sa to vola